یکی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی که به ‌عنوان یک وسیله بسیار کاربردی برای برش سریع و دقیق انواع گوشت و استخوان مورد استفاده قرار می‌گیرد، اره استخوان بر است. این دستگاه را می‌توانید با کیفیت بالا و قیمت مناسب همراه با دریافت مشاوره نصب و راه ‌اندازی از مجموعه آشپز مارکت خریداری نمایید.

کارخانجات، شیلات، هتل‌ ها، رستوران‌ ها، آشپزخانه‌ های صنعتی، سرد خانه ‌ها، فروشگاه های سوپر گوشت، قصابی‌ ها، مرغداری ‌ها، فروشگاه ‌های عرضه‌ کننده محصولات پروتئینی و… از اره استخوان بر جهت بریدن استخوان، تکه ‌های گوشت تازه، منجمد، ماهی و … استفاده می‌کنند.

کار با اره استخوان بر

اره استخوان بر یک دستگاه برای برش انواع گوشت و استخوان است و به گونه ای طراحی شده که امکان برش انواع گوشت، مرغ، ماهی و استخوان را به تکه های دلخواه فراهم می کند. در واقع اپراتور می تواند مطابق با نیاز خود، این دستگاه را طوری تنظیم کند که برش های دلخواه گوشت را به سهولت ایجاد کند.

داشتن تیغه ‌های ایستاده، امکان برش انواع گوشت و استخوان را در ابعاد مختلف به سهولت امکان ‌پذیر کرده‌ است. علاوه بر این، اره استخوان بر به ‌عنوان یکی از لوازم و تجهیزات قصابی پرکاربرد امنیت بالایی دارد. در کنار افزایش سرعت و دقت در تکه کردن انواع گوشت منجمد، تازه، ماهی و… کار با این دستگاه خطری برای اپراتور ندارد.

اره استخوان بر دارای ساختار محکم و قابل اعتماد است و همچنین دارای سیستم های ایمنی است. به همین دلیل اپراتور می تواند با اطمینان با این دستگاه کار کند. عملکرد اره استخوان بر ساده است، به همین دلیل می تواند به عنوان یکی از لوازم قصابی و تجهیزات آشپرخانه های صنعتی توسط هر فردی مورد استفاده قرار بگیرد.

اره ماهی بر

اره استخوان بر به‌ عنوان اره ماهی بر، اره قصابی و اره گوشت بر نیز شناخته می‌شود. این دستگاه به ‌عنوان یکی از لوازم آشپزخانه‌ های صنعتی و تجهیزات قصابی امکان برش انواع گوشت ماهی و مرغ را با اندازه‌ های دلخواه نیز فراهم می‌کند.

مزایای استفاده از اره استخوان بر 

انواع اره استخوان بر

همان‌ طور که از نامش پیداست این نوع اره استخوان بر، از جمله لوازم قصابی، تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و لوازم سوپر گوشت است که بر روی میز یا پیشخوان قرار می‌گیرد و امکان برش دادن استخوان‌ های بزرگ، بدون شکستگی و به ‌صورت یکدست و همچنین امکان تکه کردن قطعات گوشت تازه و منجمد، انواع ماهی و مرغ را به ‌سهولت فراهم می‌کند.

آشپزخانه ‌های صنعتی، قصابی‌ ها، هتل‌ ها، فروشگاه‌ های عرضه ‌کننده محصولات پروتئینی، فروشگاه های سوپر گوشت، هایپر مارکت‌ های کوچک و… می‌توانند با قرار دادن اره استخوان بر، بر روی میز یا پیشخوان از این محصول استفاده کنند.

نوع ایستاده یا پایه ‌دار اره استخوان بر نیز یکی دیگر از لوازم سوپر گوشت، لوازم آشپزخانه صنعتی و تجهیزات قصابی است که بسیار پرکاربرد می ‌باشد. توان موتور بالا، اندازه بزرگ‌ تر و زمان کار کرد بیشتر، اره استخوان بر ایستاده را برای استفاده در آشپزخانه ‌های صنعتی، رستوران ‌های بزرگ، سردخانه ‌ها، هتل‌ ها و … بسیار مناسب کرده ‌است.

اره استخوان بر صنعتی یکی از تجهیزات و لوازم آشپزخانه ‌های صنعتی و مراکز بسته‌ بندی محصولات پروتئینی است که قابلیت کار سخت داشته و کارکرد آن بسیار زیاد است.

اجزای اره استخوان بر

جنس اره استخوان بر

برخی از مدل‌ های اره استخوان بر تمام استیل بوده و برخی از آن‌ها فقط میز کار از جنس استیل ساخته ‌شده و بدنه آن آلومینیومی است. در تمامی مدل ‌های اره استخوان بر، جنس استیل برای ساخت میز کار دستگاه بکار می‌رود.

استفاده از جنس استیل برای ساخت میز اره استخوان بر، ضمن افزایش طول عمر و جلوگیری از زنگ ‌زدگی باعث افزایش بهداشت‌کار و سلامت محصولات پروتئینی می‌شود.

اما بدنه دستگاه بر اساس نوع برند و مدل از جنس استیل یا آلومینیوم آنودایز شده، ساخته می‌ شود. این نوع آلومینیوم در برابر خوردگی مقاوم است.

قیمت اره استخوان بر

اره استخوان بر که به‌ عنوان یک عضو کاربردی و جدایی ‌ناپذیر لوازم آشپزخانه صنعتی، تجهیزات سوپر گوشت و لوازم قصابی مورد استفاده قرار می‌گیرد، توسط برند های مختلف داخلی و خارجی تولید و عرضه می‌شود.

تنوع زیاد این محصول در برند های مختلف باعث شده تا قیمت آن متفاوت باشد. نوع برند، اندازه، جنس بدنه ، قدرت موتور ، کارکرد ها و قابلیت ‌های دستگاه در کنار نوع مدل و سرعت کار از عوامل تاثیرگذار در قیمت اره استخوان بر، دیگر تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و  لوازم مورد استفاده در فروشگاه های سوپر گوشت می ‌باشد.

انواع برند های اره استخوان بر

در حال حاضر علاوه بر برند های خارجی به ویژه برند های ساخت کشور ایتالیا، انواع برند های ایرانی نیز در داخل کشور تولید و عرضه می شوند. برخی از معروف ترین و بهترین انواع برند های اره استخوان بر در ادامه معرفی می شوند:

اره استخوان بر مینروا ایتالیایی یا امگا ایتالیایی

اره استخوان بر براکس (Burax)

اره استخوان بر بست (Best)

اره استخوان بر سوئد لینگهاوس (Swedlinghaus)

اره استخوان بر سیرمن

اره استخوان بر سی جی تی

اره استخوان بر فاما

اره استخوان بر بیزربا

اره استخوان بر کی تی فنلاند

اره استخوان بر ای ام بی

اره استخوان بر امگا ایرانی

رعایت نکات ایمنی در هنگام کار با اره استخوان بر

اما علاوه بر این، نکات زیر را برای افزایش ایمنی قبل، حین و بعد از انجام کار با اره استخوان بر لازم است تا رعایت کنید:

خرید انواع اره استخوان بر

مجموعه آشپز مارکت به عنوان ارائه دهنده معتبرترین برندهای دنیا در زمینه انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی، انواع اره استخوان بر را همراه با خدمات حرفه ای در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

انواع اره استخوان بر عرضه شده در آشپز مارکت :

OMEGA BS 155 (155 سانت)

OMEGA BS 165 (165 سانت)

OMEGA BS 182 (182 سانت)

AMB BS 152 (152 سانت)

 AMB BS 172(172سانت)

AMB BS 182 (182 سانت)

BIZERBA FK 23 (176 سانت)

BIZERBA FK 23 (243 سانت)

 CGT ANODIZ 183

CGT BONE SAW 183

SIRMAN INOX 183 (165 سانت)

SIRMAN SO 1650 F3 (165 سانت)

FAMA 1600 (160 سانت)

FAMA 1800 (180 سانت)

KT 210 (210 سانت)

KT 360 (360 سانت)

MINERVA A/E 155

MINERVA A/E 182

MINERVA C/E 205

MINERVA C/E 243

MINERVA C/E 320

جهت خرید انواع اره استخوان بر و دیگر لوازم و تجهیزات آشپزخانه صنعتی، انواع لوازم قصابی، تجهیزات و لوازم سوپر گوشت می توانید با کارشناسان آشپز مارکت در ارتباط باشید. کارشناسان حرفه ای آشپز مارکت بر اساس علم روز دنیا و به صورت تخصصی خدمات متنوعی را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهند. کافی است با آشپز مارکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *